KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088572
nr 1408 8572
Olle Lindgren
(1930-2018), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på duk, fågel, yttermått inklusive ram: 29x27 cm
Olle Lindgren, svensk tecknare, grafiker och målare född 1930, död 2018.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:56:21
250 kr
Olle Lindgren
Läs mer om Olle Lindgren